تکنیکهای اساسی براي موسسه مهاجرتی به صورت گام به گام

قدرت بیان: یک وکیل مهاجرت خوب باید بتواند یک موضوع پیچیده را بپذیرد و آن را به زبانی ساده بیان کند که به آسانی قابل درک باشد. بعد از آن به توضیح کلی درباره هزینههای دریافتی و روند کار پاسخهایی داده میشود. زیرا از این منبع میتوان از نزدیک درباره بهروزترین اطلاعات و جزئیات مراحل قانونی اطلاع کسب کرد. در واقع، این احتمال وجود دارد که به دلیل سهل انگاری یا نداشتن اطلاعات پرونده مهاجرتی شما برای همواره بسته شود. متقاضیان واجد شرایط کار در 347 شغل میتوانند امتیاز خود را در این سیستم بررسی و در صورت کسب لااقل امتیاز لازم، در سیستم ثبتنام کنند. حداقل سرمایه موسسات غیرتجاری طبق قانون محدودیتی ندارد، ولی این مبلغ عرفاً صد هزار تومان در نظر گرفته میشود.

ابعاد دور از انتظار وکلای مهاجرت

اگرچه تعداد قابل توجهی وکلای مهاجرتی عالی برای انتخاب وجود دارند، ولی وکلای سودجوی بسیاری نیز پیدا میشوند که قصد سوء استفاده از موقعیت اشخاص را دارند. هلدینگ GO2TR دارای موسسه مهاجرتی معتبر در تهران مهاجرتی در تهران و سایر شهرهای بزرگ ایران میباشد. اگرچه مقررات مهاجرت پیچیده است ولی جای دغدغه نیست! رویکرد و روش این موسسه مهاجرتی در تهران و سایر شهرها، آن است که همواره با موکلان و مراجعان خود، صداقت تام و تمام داشته باشد؛ با برگزاری دورههای تخصصی، متخصصین و وکلای خود را همواره در زمینهی جدیدترین قوانین مهاجرتی کشورهای مختلف، بهروز نگه دارد؛ و در تمام مراحل مهاجرت، از ابتداییترین گامها با موکلان خود همراه باشد و حتی پس از اخذ اقامت دائم برای آنان، در شهر و کشور مقصد نیز با موکلان خود همکاری نماید.

بهترین وکیل مهاجرت

عدم طرح ادعاهای بزرگ و نامعقول: بعضی از موسسههای مهاجرتی، ادعاهایی مطرح میکنند که به احتمال زیاد قصدشان دلخوشی دادن به مشتری باشد؛ ولی این ادعاها گاه چنان بزرگ و باورنکردنی است که به آسانی با شنیدن همین ادعاها میتوانید به آن موسسه شک کنید. تاسیس این کمپانیها با سرمایهای اندک نیز امکانپذیر است ولی امکان انتشار اوراق سهام برای آنها وجود ندارد. متخصصان حرفه ای ما پس از ارزیابی شرایط شما، نتیجه را به صورت ایمیل برایتان ارسال می نمایند. یک وکیل مهاجرت بایستی هزینه ی کل کار را صریحاً و بدون پنهان کاری از ابتدا بگوید و از اضافه کردن هزینه های جانبی بعد از قرارداد خودداری کند. قوانین مهاجرتی کانادا با نیت تسهیل مهاجرپذیری تنظیم میشوند و دولت کانادا همواره در تلاش است تا بهترین و آسانترین قوانین را برای پذیرش مهاجر تصویب کند.

نکته بسیار مهمی که در مورد پیدا کردن شرکت مهاجرتی وجود دارد آن است که دفاتر مهاجرتی باید به حتم مجوزهای قانونی لازم را داشته باشند . اولین قدم برای مهاجرت، گزینش برنامه مهاجرتی است. پاسخ آسان است؛ دفتر مهاجرتی شما علاوه بر مورد هایی که در بالا ذکر شد، میتواند در صورت نیاز در دادگاه از برنامههای شما دفاع کند. مقررات مهاجرت بسیار پیچیده است، اما نگران نباشید. مؤسسه تراست در همین راستا، تیم حقوقی خبرهای را متشکل از وکلای نامدار مهاجرت به کانادا تشکیل داده تا هدف خود را که تسهیل امر مهاجرت ایرانیان است، به بهترین نحو ممکن به انتهای برساند. سوئد دارای پیشینهی طولانی در زمینهی مهاجرت است و سالانه پذیرای مهاجران قابل توجهی است. تصمیم برای مهاجرت به کانادا و آغاز یک زندگی جدید تصمیم آسانی نیست.