اسرار عجیب مهاجرت به پرتغال

پس از اخذ اقامت خود، ملزم به زندگی در پرتغال نخواهید بود: فقط باید طی سال نخست 7 روز و طی دو سال پس از آن 14 روز را در این کشور سپری کنید. همه ی مدارک باید در نزدیک ترین کنسولگری پرتغال تایید شوند. به همین شکل شما باید مدارک لازم مبنی بر دریافت درآمد ثابت را ارائه کنید. برای اخد اقامت پرتغال باید ابتدا ویزا مهاجرتی دریافت نمود. برای افرادی که از پدر و مادری پرتغالی به دنیا آمده باشند و یا حداقل یکی از والدین آنها پرتغالی باشد امکان اخذ اقامت پرتغال از روش والدین وجود دارد. از آنجایی نرخ بیکاری در پرتغال حدود ۷ درصد بوده و نیروی کار در این کشور و اتحادیه اروپا به وفور یافت می شود این روش بیشتر مقرون به صرفه افرادی است که در این کشور تحصیل کرده و پس از آن به دنبال کار باشند و ویزای تحصیلی خود را به ویزای کار تغییر دهند یا اینکه فرد در خصوص تخصصی خود مهارت فوق العاده ای داشته باشد که نظر 1 کارفرمای پرتغالی را جلب نماید. گاهی اوقات برای تحقق چنین اهدافی، باید تصمیمات موثری اخذ کنید. در این نوع امکان اقامت موقت به مدت چهار ماه با چندین بار ورود فراهم میشود. یکی از جذابترین و بهترین گزینه ها درباره برنامهی مهاجرت این است که پس از ۵ سال میتوان برای اقامت دائم این کشور و در سال ششم می توان برای پاسپورت و گرفتن شهروندی آن اقدام کرد.

اطلاعات خود در خصوص مهاجرت به پرتغالرا بیشتر کنید

پرتغال نیز همانند همسایه خود یعنی اسپانیا، از اعضای اروپا به شمار می آید و به موجب آب و هوای معتدل و مرطوب و سواحل زیبای خود که در نتیجه هم جواری با اقیانوس اطلس است، از محبوب ترین مقاصد توریستی اروپا به شمار می آید. هنگامی که صحبت از اقامت پرتغال میشود، کلیدی ترین چیزی که به ذهن مهاجران میرسد، هزینههای زندگی و سایر هزینهها در پرتغال است. یکی از خدمات هلدینگ رسام، بنیانگذاری شرکت خارج از کشور عزیزمان ایران و به ویژه در اتحادیه اروپا است. شرکت کنندگان در این برنامه می توانند بعد از پنج سال پاسپورت اتحادیه ی اروپا را دریافت کنند. ویزای اعتبار محدود محلی (LTV): investimecompany.blogspot.com ویزای ویژه ای که اجازه می دهد، تنها در صورت درخواست ویزا به کشور شنگن سفر کنید. اگر شما برای اقامت تجاری اقدام کرده باشید، احتمالاً به نامه ای از کارفرمای خود نیاز دارید، یا اگر قصد انجام کار آزاد در پرتغال را دارید، نامه ای از وکیل، حسابدار، مدیر بانک یا اتاق بازرگانی محلی خود باید ارائه دهید. اشخاص محلی در کشور پرتغال می توانند ماهانه با حدود 750 یورو به راحتی زندگی کنند. تحصیل در پرتغال برای شهروندان اروپایی رایگان است اما غیر اروپایی ها مستلزم پرداخت شهریه ای بین ۳ الی ۵ هزار یورویی هستند که در قیاس با سایر کشورها هزینه ای معقول بنظر می رسد. با توجه به این که پرتغال غربیترین کشور اروپاییست و به قاره آمریکا نزدیک تر است، صنعت و تجارت این کشور می تواند بین این دو قاره ارتباط تنگاتنگی ایجاد کند.

اقامت پرتغال مجوز رسمی است که به اتباع کشورهای ثالث اجازه می دهد در این کشور کار و زندگی کنند. در این مطلب در زمینه ویزای طلایی و حداقل سرمایه مورد نیاز برای دریافت آن توضیحاتی ارائه شد. این برنامه یکی از جذاب ترین برنامه های موجود است زیرا سرمایه گذاران نیازی به اقامت در کشور پرتغال ندارند. همانند اجاره خانه، خرید ملک نیز با توجه به موقعیت آن هزینه متعددی دارد. ویزای D7 چهار ماه اعتبار دارد و دارنده ی آن فقط حق 2 بار ورود و خروج به/از پرتغال را دارد . این برنامه برای کسانی مقرون به صرفه است که نمی توانند کشور خود را ترک کنند و به دنبال داشتن کارت اقامت در 1 کشور اروپایی هستند و این گزینه می تواند مقرون به صرفه باشد. بنابراین، با توجه به موارد گفتهشده در بالا، به این نکته میتوان اذعان کرد که این روش بسیار سودبخش و بیدردسر بوده و شرایطی را فراهم میکند که علاوهبر فعالیت تجاری و کسب درآمد از طریق این کشور اروپایی، اقامت خود را هم در این کشور اروپایی تضمین کنید. شما می توانید برای ارتباط با مشاوران یا وکلای ما در ویزاپلاس با شماره تلفن های موجود در نشانی اینترنتی تماس حاصل فرمایید. هنگام تصمیم گیری برای توسعه تجارت خود در اتحادیه اروپا، این نکته مهم است که باید در نظر گرفته شود.

بعد از این فریبکاری ها در باره مهاجرت به پرتغال به پایان رسید

ویزاپلاس ارائه دهنده مشاوره مسائل مهاجرتی با همکاری وکلای تراز اول و قابل اعتماد داخلی و خارجی، آخرین و دقیق ترین قوانین و اطلاعات مهاجرتی را در اختیار شما عزیزان قرار داده و به هر فرد با توجه به شرایط خود، کمک می کند تا بهترین مقصد ممکن را برای مهاجرت یا سرمایه گذاری گزینش کند. تمام درخواستها و فرایندهای ویزا توسط SEF، Serviço de Estrangeiros e Fronteiras انجام میشود. با توجه به اینکه شهر پورتو به عنوان دومین شهر مهم و پر جمعیت کشور پرتغال شناخته میشود، هزینههای زندگی در آن هم به نسبت گران است و پس از لیسبون میتوان دومین شهر گران قیمت در کشور پرتغال را پورتو نامید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کار در پرتغال برای ایرانیان کلیک کنید. در حالی که اداره مهاجرت کشور پرتغال (Serviço de Estrangeiros e Fronteiras) مسئول صدور ویزا است. زمانی که فرد خارجی با ویزای خود وارد کشور پرتغال می شود، چهار ماه زمان دارد تا برای اخذ اقامت خود در اداره مهاجرت و (SEF) ثبت نام کند.